כוכי נדג'ר

אפרת, זו השנה הרביעית  שאת מצליחה להפתיע אותי וכמובן רק לטובה, תודה על עוגה מדהימה וטעימה, תודה על היחס החם והחברי, את פשוט מקצוענית ויצירתית בצורה בלתי רגילה.

אוהבת אותך מאוד, כוכי

אורטל

אפרת המדהימה אני ממש מרגישה שאני יכולה לקרוא לך "אפי" מרוב ההרגשה של המשפחתיות שהענקת לי..יום חמישי התקשרתי אלייך בשביל לראות אם תוכלי לעשות הבלתי אפשרי לקבלת עוגה ביום שישי יום אחד אחרי..ומשפחתי קיבלה עוגה מדהימה!!!!שהם לא האמינו שזה עוגה זה היה נראה ממש כמו יצירה אומנותית..טעימה מאוד!!יש לך יידי זהב את מדהימה , והיחס הרגוע (שרגוע די קשה לקבל בארץ..חח).אני מודה לך מאוד אין עלייך אלופת עולם והכי שאפו שיש...נשיקות אורטל
 


 
רונית חוגי 

לפני שלוש שנים הזמנתי דרך אפרת עוגה בפעם הראשונה ומאותו רגע שקיבלתי את העוגה הראשונה הבנתי שזה הולך להיות לכל החיים. העוגות שאפרת אופה ומעצבת הם יצירות מושלמות, מושקעות, טעימות והופכות להיות גאולת הכותרת בכל ארוע שאני עושה (ויש לפחות 3 כאלו בשנה). השנה אפרת גם הוכיחה לי שמאחורי העוגות המושלמות שלה מסתתרת גם אישה מדהימה. ימים ספורים לאחר שילדה את בנה בניתוח קיסרי היא דאגה להכין עבור בני בן השלוש את עוגת התום וג'רי הכי יפה בעולם בדיוק כמו שהוא בקש, עוגה שלא הפסיקו לדבר עליה אחר כך שבוע שלם. על זה אפרת, תודה ענקית!!! אוהבים אותך מאוד ומבטיחים לחגוג עם העוגות המושלמות שלך כל עוד זה יהיה עיסוקך. (מיותר לציין שאפרת היא כבר חברה של המשפחה).
 אמא של אור שחר ויהלי  

חלק מהטקס של הכנת יומהולדת כל שנה אצלנו בבית זה לשבת מול המקלדת באתר עוגתא ולבחור עוגת יומהולדת....
תמיד מדהים ומפתיע יותר במציאות....

ליאורה ירדני
 
יקרה, אני מכירה אותך מהיום הראשון בהקמת עוגתא. מאז ומעולם ידעתי, וגם אמרתי תמיד, שאת מוכשרת ויצירתית שאין כומתך, ושכל דבר שתעשי, יצליח ובגדול.
האתר החדש שלך רק הזכיר לי כמה שאת מסוגלת, וזה אומר שאת ענקית, גדולה מהחיים, מוכשרת, ופשוט תענוג להסתכל, להנות ולחייך. דרך אגב, לקחנו את עוגת בר-המצווה שהכנת גם לחגיגת בית-כנסת, וגם לאירוע, וכל האורחים נדהמו בעוגה, ולקחו את ההפניה אליך.
תמשיכי כך! כל הכבוד!
אוהבים, מעריצים ומעריכים ליאורה וכל המשפחה!

אושרת
שאפו...

אין עליך והכל נראה מיליון $$$.

עוגות ברמה גבוהה, עבודה נקייה ומעוצבת להפליא.

יש לי העונג ללמוד ממך.

תמשיכי להוביל בתחום ולייצר רעיונות מדהימים.

אוהבת המונים

אושרת
העוגה שהתחפשה
www.mascake.co.il

-------------------------------------
ענת שטיינהרט

אל אפרת פניתי לקראת החתונה של בני. הגעתי ערוכה עם רעיון לא שגרתי לעוגה שתתאים לנושא הברכה אותה ברכתי את הזוג הצעיר. שיתוף הפעולה של אפרת ביישום הרעיוני והמעשי היה נפלא, והתוצאה יותר מכל.
יום אחר החתונה התקשרתי לאפרת , חשוב היה לי לשתף אותה בהרגשותי וספרתי לה שהערב היה נהדר ושני הדברים שרגשו אותי במיוחד היו טקס החופה והעוגה המיוחדת (והטעימה) שהכינה.

תודה אפרת על היחס הלבבי ויצירתך המופלאה.
ענת
-------------------------------------
אפרת המדהימה,
האתר מדהים ביופיו בדיוק כמו העוגות המושלמות והמדהימות שלך, המשיכי כך עלי והצליחי כי - אין עליך - פשוט מאוד. אין באינטרנט שום בעל מקצוע אחר שמצליח לייצר עוגות ברמה שאת מייצרת אותם. אז חזקי ואמצי.
עדינה (אמא של תמרי)

-------------------------------------
אפרת תודה רבה על העוגה המדהימה!! פשוט אין מילים .
הילד קפץ מאושר והאורחים לא הפסיקו לדבר על העוגה המושלמת.

אין עלייך

מירית גרינברג
-------------------------------------

אפרת היקרה,

בכל שנה יש יום הולדת ובכל מסיבת יום הולדת יש עוגה ,
העוגה של אפרת, כך ירדן קוראת לה.
עוגות יפיפיות, מיוחדות, טעימות והכי חשוב שאין דומה להם
את יוצרת מיוחדת במינה, העוגות שלך הן יצירות אומנות
תודה רבה

-------------------------------------
אפרת,
אני כותבת לך שחצי שעה לאחר שסיימנו לאכול את העוגה ה-מעולה שהכנת.
התקשרתי אליך אתמול ב 10:00 והיום ב 16:00 העוגה הייתה אצלי.
חיכינו לבוא המשפחה וישבנו והסתכלנו על יופיה של העוגה. כמה השקעה, הפרטים הקטנים בצעיף של בטי, הלבבות הקטנים - רואים שהכל נעשה באהבה.
המון תודה והמשך הצלחה.
משפחת פליישמן
-------------------------------------